S.S.S

Sık Sorulanlar

Damla VIP şubemiz Konya Teknik Üniversitesi yerleşkesi içinde bulunmakta ve Selçuk Üniversitesine yürüyüş mesafesindedir ayrıca ücretsiz servis hizmetimiz de bulunmaktadır. Erkek Yurdumuz ise Konyanın merkezinde Kule Site AVM karşısındadır , Necmettin Erbakan ve Selçuk Üniversitesine 1 vasıta ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Gold şubemiz ise Necmettin Erbakan Üniversitesi yerleşkesinde bulunmaktadır. Dolayısıyla bütün şubelerimiz için üniversite ve şehir merkezlerine ulaşım çok rahattır.
Damla VIP ve Gold şubemizde tuvalet ve banyo oda içerisindedir. Erkek Öğrenci Yurdumuzdaki odalarımız ev konseptli hazırlandığından dolayı tuvalet ve banyo ortak kullanım alanlarındandır. Bu alanların temizlik ve sterilizasyonu günlük olarak temizlik personellerimiz tarafından sağlanmaktadır.
Evet, bütün şubelerimiz tramvay güzergahı üzerinde olup çok yakın mesafededir. Yurtlarımızın hemen önünden tramvay geçmektedir.
Tüm odalarımız aynı konfor, teknolojik donanım ve rahatlığa sahiptir. Odalarımız bir kişilik, iki kişilik, üç kişilik,dört kişilik,beş kişilik,altı kişilik ve sekiz kişiliktir.
Yurtlarımızda haftanın 7 günü açık büfe kahvaltı verilmektedir. Ayrıca sıcak ev yemekleri ve geniş fast food seçenekleri ile kantin ve yemekhanelerimiz hizmet vermektedir. Yemeklerimiz kendi aşçılarımız tarafından günlük olarak yapılmaktadır.